
Escher – Andere wereld
Stap in de onmogelijke wereld van Maurits Cornelis Escher (1898-1972). Dat kan letterlijk in Escher – Andere wereld...
Lees meer
Kunstmuseum Den Haag heeft een schatkamer van meer dan 160.000 kunstwerken. Hier werken we aan de online ontsluiting van de hoogtepunten uit deze collectie.
Het is 125 jaar geleden dat kunstenaar M.C. Escher geboren werd en dat wordt het hele jaar gevierd in het Kunstmuseum en door de hele stad. We starten de voorjaarsvakantie met de kinderworkshop Maak het onmogelijke.
De kinderen dwalen samen onder begeleiding van onze museumdocent door de spectaculaire zalen van de tentoonstelling: zo ontdekken zij een reusachtige knoop zonder begin en zonder einde. Hoe is dat mogelijk? Hoe kun je iets zien wat helemaal niet kan? We zien trappen ondersteboven, ervaren de wereld zonder zwaartekracht, als in een tekening van Escher.
We bekijken de metamorfoses en optische illusies op de tentoonstelling en gaan daarna in het museumatelier aan de slag. Met de mooiste en uitdagendste materialen, zoals foamboard en spiegelpapier, maak je een eigen wereld in 2-of 3D. Lukt het jou het onmogelijke te maken?
Wat | kinderworkshop in het museumatelier met bezoek aan de tentoonstelling Escher – Andere wereld | driedimensionaal aan de slag met prachtig materiaal zoals foamboard en spiegelpapier |zelf ontwerpen op een werkblad | met plezier in het maken en bouwen | samen met kinderen |
Voor | kinderen vanaf 6 jaar t/m 12 jaar |
Wanneer | dinsdag 28 februari en donderdag 2 maart |
Tijd | 14.00 – 16.00 uur |
Kosten | 12,50 euro per kind| 2,50 euro met ooievaarspas |
Tickets | via Eventbrite |
Goed om te weten | de workshops zijn alleen voor kinderen, ze worden begeleid door een museumdocent | We verzamelen in de hal van het Kunstmuseum | Aan het einde van de workshop worden de kinderen weer opgehaald in de hal |