19 januari 2025 - 14:00 t/m 15:00 €10,00

Lezing door Enzo Pérès-Labourdette

19 januari 2025

Enzo neemt je mee

Na zijn historische overwinning bij Heel Holland Bakt als eerste vegan deelnemer én winnaar, bleef Enzo Pérès-Labourdette dezelfde vragen krijgen: Is bakken zonder boter, eieren en melk niet ontzettend lastig? Is het wel lekker? En misschien de meest gehoorde: Is dit een nieuwe hype? 

Tijdens zijn deelname aan het programma en het schrijven van zijn nieuwste boek, Patisserie Coucou, ontdekte Enzo iets onverwachts: veel van de plantaardige recepten die we nu als modern beschouwen, hebben een diepgewortelde traditie. Het aanpassen van recepten is niets nieuws, maar eerder een weerspiegeling van de voortdurende evolutie van eten. 

Tijdens deze inspirerende lezing neemt Enzo je mee naar zijn jeugd in Zuid-Frankrijk, waar hij aan de houten keukentafel van zijn Franse oma zat, luisterend naar verhalen over familie, migratie en tradities. Hij vertelt over het creatieve proces achter zijn boek, de recepten die hij ontwikkelde, en de culturele rijkdom die hij uit zijn diverse familiegeschiedenis putte. Van Arabische aroma’s en Indiase specerijen tot Britse comfortklassiekers en Franse finesse: alles komt samen in eigentijdse, plantaardige creaties die zowel verrassend als herkenbaar zijn.

Laat je inspireren door Enzo’s anekdotes, prachtige illustraties en vernieuwende kijk op bakken. En ontdek waarom vegan patisserie niet alleen lekker is, maar ook een eerbetoon aan tradities en verhalen van over de hele wereld.

Programma

Wanneer: zondag 19 januari 2025
Tijd: 14.00 - 15.00 uur
Locatie: Aula Kunstmuseum Den Haag
Taal: Nederlands
Prijs: €10,00 | €7,50 voor Vrienden van het museum