
Writer in residence
Gemeentemuseum Den Haag is in 2015 gestart met een bijzonder residentschap. Een (inter)nationale schrijver krijgt...
Kunstmuseum Den Haag heeft een schatkamer van meer dan 160.000 kunstwerken. Hier werken we aan de online ontsluiting van de hoogtepunten uit deze collectie.
Saskia de Jong publiceerde de dichtbundels zoekt vaas (2004, nominatie C. Buddingh'-prijs), resistent (2006, Gedichtendagprijs, nominatie Paul Snoek Poëzieprijs) en De Deugende Cirkel (2010). In 2018 verschijnt de bundel het jaagpad op en af.
Zij is dol op samenwerkingen. Met componisten en kunstenaars, o.a. Yannis Kyriakides, Ine Lamers, Florian Magnus Maier, Veenfabriek, WORM, maakte zij poëzie voor het scherm, voor orkest, als hoorspelen, films en muziektheaterstuk.