Kunstmuseum Den Haag heeft een schatkamer van meer dan 160.000 kunstwerken. Hier werken we aan de online ontsluiting van de hoogtepunten uit deze collectie.
Fantastisch nieuws: Kunstmuseum Den Haag werd vandaag verrast met een cheque t.w.v. € 822.447,- van de VriendenLoterij!
Een waanzinnig hoog bedrag waar het Kunstmuseum alle deelnemers van de VriendenLoterij enorm voor bedankt.
Paul Broekhoff, zakelijk directeur van Kunstmuseum Den Haag, is zichtbaar blij. “Met dit prachtige bedrag kunnen we onze kunstcollectie uitbreiden met topstukken en indrukwekkende tentoonstellingen maken, zoals Universum-Max Beckmann"
Dankzij de deelnemers kan de VriendenLoterij over 2023 opgeteld een bedrag van € 143,5 miljoen schenken aan cultuur, welzijn en sport in Nederland. Zo ook aan Kunstmuseum Den Haag.