
Vlaams expressionisme
Op het Vlaamse platteland lijken na de Eerste Wereldoorlog de roaring twenties op het eerste gezicht ver weg. Maar...
Kunstmuseum Den Haag heeft een schatkamer van meer dan 160.000 kunstwerken. Hier werken we aan de online ontsluiting van de hoogtepunten uit deze collectie.
Familieworkshop met bezoek aan de tentoonstelling Vlaams expressionisme - Heerlijke herinneringen en zelfstandig schilderen in het museumatelier.
Dit is Marc, hij staat op het schilderij van kunstenaar Floris Jespers, en is te zien op de tentoonstelling Vlaams expressionisme. Heerlijke herinneringen, die we tijdens de workshop gaan bekijken.
‘s Ochtends groet Marc de dingen: de bal, de tafel en de locomotief en aait hij de kat in zijn armen. Waar heb jij fijne en mooie herinneringen aan? Misschien aan speelgoed, of aan de kermis, een vakantie, muziek, een huisdier of aan een vriendje of vriendinnetje… Hoe zou je dat kunnen schilderen? Welke kleuren horen er bij? In het museumatelier ga je zelfstandig, samen aan de slag en maak je een schilderij van jezelf, de dingen en herinneringen. Wat je maakt mag natuurlijk mee naar huis!
Wat | Familieworkshop Heerlijke herinneringen |
Voor | Kinderen en volwassenen, gezinnen |
Wanneer | Vrijdag 5 mei |
Tijd | 14.00 - 16.00 uur |
Kosten | € 12, 50 per persoon, € 2, 50 met Ooievaarspas, dit is exclusief entreeticket voor het museum |
Tickets | Verkoop gaat via Eventbrite via de onderstaande button |
Goed om te weten | we verzamelen in de hal van het Kunstmuseum | maximaal twee volwassenen per kind | maximaal vier kinderen per volwassene | minimaal leeftijd 5 jaar | u koopt een ticket per persoon | wij adviseren kinderen die alleen komen de kinderworkshop te bezoeken | de workshop is onder begeleiding van een museumdocent |